O mně

 

Mgr. Lucie Königová

Mám ráda lidi a pomáhám jim, aby byli ve svém osobním i profesním životě šťastní a spokojení. To cítím, jako mé poslání a moji pravou podstatu. Pomáhat rozvíjet potenciál člověka. Dávat naději, inspirovat, motivovat a podporovat na životní cestě.

 

Jsem profesionální koučka, mentorka partnerských vztahů, lektorka a autorka knihy (Ne)Gramotný rodič. Vytvořila jsem mnoho programů na vzdělávání a rozvoj potenciálu člověka. Jsem zakladatelkou první virtuální Online rodičovské univerzity. Mám tým koučů, se kterým naplňujeme společnou vizi. Uzdravit svět. Probudit a otevřít srdce, aby se nám všem hezky žilo. 

V rámci oboru osobního růstu mám 10 let zkušeností z mé vlastní koučinkové praxe20 leté zkušenosti z oblasi rodičovství a výchovy dětí. Mé poznatky jsou tudíž podloženy nejen teorií, ale i každodenní praxí. Jsem máma 20leté dcery Belindy a 17letého syna Olivera. Během svého života jsem získala rovněž 14 let manažerských zkušeností v nadnárodní korporaci, ze kterých čerpám inspiraci pro projekty a produkty pro firemní klientelu, koučinky, workshopy a semináře. 

Osobní růst je odjakživa mým životním stylem. Vždycky jsem nadšeně sdílela a spolupracovala s lidmi, kteří měli touhu a vnitřní motivaci na sobě pracovat. Sama jsem vždy hledala různé cesty a metody, jak se v životě cítit spokojeně a šťastně. Pročetla jsem mnoho motivačních knih a absolvovala řadu seminářů. Efekt byl vždy jen krátkodobý. Až metody a principy celostního koučinku a (sebe)koučinku a jejich praktické nástroje, techniky a účinné pomůcky mi skutečně pomohly. Dokázaly mi změnit návyky, vyčistit podvědomí, uklidit si v sobě a naučit vše zapracovat pro denní život. Vše, co mi pomohlo mě i stovkám mých klientů trvale změnit, veškeré mé poznatky, zkušenosti a principy, jsem se rozhodla dát uceleně dohromady. Sestavila jsem tak produkty a projekty, kde koncentrovaně předávám vše pro budoucí i stávající rodiče, pro širokou veřejnost, na přednáškách, v médiích, firmám, klientům na koučinkovém křesle, ale i mému týmu koučů.  

„Cítila jsem, že musím něco změnit. V sobě přenastavit a opravit. Jinak se v mém životě nemohu dlouhodobě posunout.“

V oblasti osobního rozvoje mě zásadně posunula i role mámy. Ukázala mi detailně souvislosti mezi tím, co se děje v dětství a následně se odráží v dospělosti. Uvědomění, že pokud se sebou dospělý nic neudělá, přenáší svoji negramotnost dál i na děti. Z křesla kouče jsem si v posledních 10 intenzivních letech denního životního i byznys koučinku uvědomila, že s klienty řeším často právě následky z jejich dětství. Co jim v dětství zasázeli v rodinném hnízdě do hlavy, to se jim v životě jenom opakuje.

Vystudovala jsem vysokou školu, obor Andragogika – vzdělávání péče a rozvoj dospělých. Životní cesta mě dovedla k profesi kouče, poradce, lektora, a vzdělavatele dospělých. Průvodce přes životní křižovatky.

Je úžasné, dělat co má smysl nejen pro mě, ale i pro druhé. Pomáhám měnit životy a zvládnou mezníky. Opravit si vnitřní nastavení. Najít cestu k sobě. Klienti mi pod rukama přímo rozkvétají.

 

„Jsem šťastná, že má moje práce smysl i dlouhodobé výsledky. Začít musí každý nejdřív u sebe.“

Konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 3000 Kč/hodina